Kalendář událostí

Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc
Pastýřská 50 (Zoo)
sobota, 17. březen 2018, 14:00 - 16:00
Shlédnutí : 205
Zoologická zahrada Děčín a Konkordia Děčín vás srdečně zvou na veselé sportovní odpoledne pro celou rodinu. Po vzoru legendární Jizerské 50 pro vás připravili recesistický závod v běhu na běžkách bez sněhu v retro stylu, který se uskuteční v areálu zoo. Soutěžit se bude v několika kategoriích. Své běžkažské dovodnosti budou moci ukázat jak muži, tak ženy nebo děti. Soutěžící čeká nejprve kvalifikační běh, který rozhodne o startovním pořadí v hlavním závodě. STARTOVNÉ:Každý, kdo bude soutěžit, má vstup do zoo zdarma! Startovní číslo bude k vyzvednutí ve stánku před zoologickou zahradou. Nesoutěžící platí běžné vstupné do zoo.
VYBAVENÍ:Vybavení je možné zapůjčit přímo v zoo, ale lze si donést i vlastní (prostě, chcete-li se zbavit starých běžek, které se vám už roky válí na půdě nebo ve sklepě, pak máte tu pravou příležitost).Pokud soutěžit nechcete a máte doma staré běžky, boty a hůlky, můžete nám je věnovat do zoo... :)
Budeme rádi, pokud přijdete v retro oblečení. Najdete doma šusťákovky, kaliopky, návleky, čepice s kohoutem,...? :)
HARMONOGRAM AKCE:14.00 - 14.50: prezentace a kvalifikační běhy14.00 - 15.45: půjčovna a servis lyží15.00: hlavní závod, hromadný start (po cestě i občerstvovací stanice)14.00 - 15.45: doprovodné soutěže 15.45: vyhlášení výsledků, předání cen


Rezervovat můžete na: zde
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE