čtvrtek, 27 duben 2017 06:24

Labefest a Vojta Dyk v Děčíně

Napsal(a)
Labefest Labefest

Nevíte co s víkendem 12. - 14. května? Přijeďte k nám do Děčína. Zahajujeme totiž městské slavnosti a hned v pátek startují parádním koncertem Vojty Dyka na Smetanově nábřeží.

Velmi oblíbené městské slavnosti zahájí tradičně ohňostroj 12. května. Chybět nebude Adrenalin challenge, sochařské sympozium, historický trh májový, festival pouličního divadla, Mladé Labe a hudební festival Labefest, ten se uskuteční 12. až 13. května.
V letošním roce dojde k několika změnám. Díky dopravním omezením způsobným stavbou Vilsnické spojky nebude možné uskutečnit lampionový průvod městem. Druhá změna se týká hudebního festivalu. „Hudební festival je vždy velmi diskutovanou částí programu slavností. Dlouhodobě řešíme s pořadateli zlepšení kvality účinkujících a zavedení vstupného. Což nakonec rada města na žádost pořadatele a komisí schválila,“ řekla Hana Cermonová, náměstkyně primátorky. Vstupné na Labefest platili diváci již v minulosti. Letos však pořadatelé nabídnou zábavu po celý víkend. „Jsme si vědomi toho, že to není úplně populární krok. Mnozí lidé nebudou ochotni za lístek na koncerty zaplatit. Finanční náročnost kvalitních a populárních interpretů je však natolik vysoká, že není v silách města celý program financovat ze svého,“ vysvětlila Hana Cermonová. Na podiu se tak během dvou dnů vystřídá řada známých a populárních hudebních osobností, jako je Vojta Dyk spolu s B Side Bandem, Majk Spirit, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Jaroslav Uhlíř, objev roku v anketě Český slavík písničkář Pekař, nebo kapely Atmo Music a Rybičky 48.

POROZ SOUTĚŽ!

Máme pro vás soutěž, pošlete nám fotku na téma "Letím na Labefest" a připište na koho se těšíte nejvíc, kdo získá nejvíc lajků bude mít fantastickou možnost proletět se nad festivalem, navíc se podívá do backstage, získá balíček s věnováním od své oblíbené kapely a také dvě volné vstupenky.Fotografie na téma "Letím na Labefest" zasílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Celý program naleznete na stránkách www.labefest.cz nebo na FB stránkách Labefest. Dále také sledujte na www.slavnostidecin.cz.

 

Přečteno: 925 x
VIDEOPOZVÁNKA
ČASOPIS PRO TURISTY
PŘÍVOZ
TURISTICKÝ PAS
LODÍ PO ŘECE
VSTUPENKA DĚČÍN
KAM NA OBĚD
MOBILNÍ APLIKACE