Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Karta hosta

Každý, kdo v našem městě zůstane mimo hlavní sezónu (od 1. 10. do 31. 3.) dvě a více nocí, dostane od svého ubytovatele Kartu hosta, která mu umožní vstup na níže uvedená místa s 20% slevou.


Zámek Děčín

Navštivte Zámek Děčín, naši největší dominantu s rozsáhlými Jižními zahradami a proslulou Růžovou zahradou. Doporučujeme zajít k němu unikátní Dlouhou jízdou a zhlédnout některou ze stálých expozic nebo výstav. Rozhodně nevynechejte ani park na Mariánské louce.

www.zamekdecin.cz

ZOO Děčín

Navštivte zoo na Pastýřské stěně, zoologickou zahradu v centru města a přitom v příjemném lesním prostředí. Lesopark se zoo je ideálním místem pro rodinný výlet. Návštěvníkům nabízí netradiční pohled do světa zvířat, ale také zajímavé hry pro děti i dospělé.

www.zoodecin.cz 

Aquapark

Aquapark Děčín je jedním z největších rekreačně sportovních komplexů s termální vodou v České republice. Nachází se přímo u Labské cyklostezky a nabízí návštěvníkům unikátní kombinaci vnitřní kryté části s venkovním areálem. Slevu můžete uplatnit ve wellness a zrelaxovat se po aktivně prožitém dni.

www.aquaparkdecin.cz

Oblastní muzeum

Pokud máte rádi historii, určitě je právě pro vás připravena sleva na vstupném do Oblastního muzea v Děčíně. Bohaté a vzácné sbírky jsou umístěny v historické budově bývalého loveckého zámečku přímo v centru města.

www.muzeumdc.cz

Hopsárium

Pokud není zrovna ideální počasí trávit volný čas venku, je tu pro vás Hopsárium. Najdete ho v Obchodním centru Pivovar. Toto zábavné centrum s dopravním hřištěm, plné prolézaček a skluzavek je vhodné pro děti i dospělé.

www.centrumpivovar.cz
Fotogalerie

Díky Vašim příspěvkům lze Děčín obdivovat i online. Tagujte fotky na Instagramu pomocí #idecin a my je tu rádi ukážeme.