Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

24. 9. 2021
vložil(a): Markéta Svobodová

Podmokelský Októbrfest 2021

Těšit se můžete na spoustu stánků regionálních i přespolních pivovarů. Dále na opravdu vynikající stánky s jídlem a také na doprovodný program v prostorách Husova náměstí a staré tržnice.

Pátek, 1. října :

16:00 – Hanny band – děčínská zpěvačka, skladatelka a kytaristka Hana Řánková se svými spoluhráči hraje převážně autorskou tvorbu.

17:30 – 18:30 – představení jednotlivých pivovarů

18:30 – Na3si – děčínsko-ústecká pop-rocková skupina je vtipná, hudebně i textařsky zdatná a její vystoupení mají „šmrnc“.

20:00 – Recovery – teplická parta mladých kluků začínala jako coverová kapela, nicméně dnes již hraje výhradně vlastní rockové skladby. Sobota,

2. října :

16:00 – Děčínská dechová kapela – těleso bylo založeno v r. 2016 a navázalo na tradici mnoha děčínských dechovek. Pod vedením kapelníka Karla Kopeckého ji tvoří tři sekce : rytmika, žestě a dřevěné dechové nátroje.

17:30 – Žyhadloo – děčínská punková kapela si přes svou poměrně krátkou dobu působení získala srdce mnoha fanoušků a jejich Bzukot i bzukot si získává stále větší respekt. 

19:00 – Kronwell – děčínská rocková kapela, která si na nic nehraje a když nehraje, tak pije. A kdo se tedy víc hodí na Októbrfest?

20:30 – U-style – děčínská koncertní klasika. Výborní muzikanti, zpěváci i repertoár. Country-rock.

Pivovary, které se akce zúčastní: Podřipský rodinný minipivovar ve Ctiněvsi, Šestajovický pivovar, Pivovar Kotouč - Česká Kamenice, Pivovar Kocour Varnsdorf, Pivovar Falkenštejn, Pivovar Mostecký Kahan, Pivovar Kapitán, Pivovar Lípák.

 Chybět nebude ani jídlo:  STREET ASIAN FOOD, Belgické hranolky, Bistro MAT.