Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

22. 5. 2023
vložil(a): Eliška Střelková

Třetí víkend slavností bude v duchu pohody

27.5. Jízda na pohodu

V sobotu 27.5. bude Děčín patřit veteránům v rámci akce Jízda na pohodu. Orientační závod historických vozidel startuje z Masarykova náměstí kolem 10:30. Délka závodu je 88 km a trasa, na které se plní úkoly, závodníky provede Českým Švýcarskem. Návrat závodníků bude průběžně od 13:30 a vyhlášení je plánováno zhruba v 15:30-16:00. Časy jsou pouze orientační a závisí na rychlosti závodníků. Po celý den bude na náměstí vystaveno několik historických vozidel. Akci pořádá VCC Teplicko, pobočný spolek VCC ČR. 

28.5. Den nejen pro seniory a Rogalo DC

Pravidelná nedělní hudební odpoledne Rogalo DC rozezní Smetanovo nábřeží již po osmé v řadě. Zahájení proběhne 28. května ve 14 hodin, napodruhé se spojí s akcí Den nejen pro seniory, která se koná v rámci městských slavností. Vstupné je zdarma a občerstvení nebude jako vždy chybět. Akce potrvá od 14:00 do 19:00.

Program bude následující:
14:00 Big band ZUŠ Děčín - nejpočetnější hudební těleso místní ZUŠ vystoupí pod vedením p. Jakuba Vogela. 

15:15 Tribubu - vynikající spojení hudebníků, kteří mají své kořeny ve Španělsku, Anglii a Pobřeží Slonoviny. Kořeny spojení této čtveřice mají v ryzím přátelství od svých dětských let. S mnoha hudebními vlivy dává tato kapela vždy svým posluchačům velmi živou, energickou a pozitivní show. http://tribubu.com/ 
16:45 U-style - kapela, která hraje vedle svých písní i světové hity je již roky jednou z nejvyhledávanějších kapel na Děčínsku. Její repertoár je pestrý od amerického country až po klasické rockové hity. 

18.00 Luboš Pospíšil Poesis trio - legenda českého beatu spojila svůj um s kytaristou a zpěvákem Jiřím Černým a jeho ženou Pájou, zpěvačkou. Společně již spolupracovali na Lubošově CD Poesis beat a jejich spolupráce přerostla ve společné komorní koncertování. Zazní písně ze zmiňovaného alba, ale i některé známé hity z dřívější doby. 

28.5. Den plný her

Den plný her je určený pro děti i dospělé. Na hřišti na Starém Městě si můžete užít různé aktivity, včetně malování na obličej, skákacího hradu a jízdy na koníkovi. K zábavě neodmyslitelně patří i cukrová vata, balonky a popcorn. Ať už jste soutěživí, nebo se chcete jen bavit, najdete tu od všeho trochu.