Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Novinky

31. 5. 2023

Labský streetballový pohár a Běláskové klání uzavřou Městské slavnosti 2023

Poslední víkend Městských slavností přinese tradiční Streetball manii a také Běláskové klání.

31. 5. 2023

Magistrát oslaví koncertem nově zrekonstruovaný sál

Do svých prostor nechá dne 20.6. nahlédnout Magistrát města Děčín. Jižanské rytmy s Guitar Arte Trio, to je název slavnostního koncertu, který se koná v nově zrekonstruovaném sálu v budově bývalé městské knihovny, dnes magistrátu na Mírovém náměstí v Podmoklech.

22. 5. 2023

Třetí víkend slavností bude v duchu pohody

Městské slavnosti zdaleka nekončí. I následující víkend, tedy 27. - 28.5., přinesou program pro celou rodinu.

17. 5. 2023

Aquapark čeká modernizace, krytá hala bude od 22.5. do 4.6. uzavřena

Modernizace šaten i letní sezona v aquaparku se přiblížily. Proto bude krytá plavecká hala ve dnech od 22. května do 4. června uzavřena. Uzavření se týká i wellness centra.

16. 5. 2023

Druhý víkend slavností přinese hudbu i adrenalin

V pátek 19.5. startuje druhý víkend Městských slavností, který bude opět naplněný akcemi. Těšit se můžete na Labefest, Adrenalin Challenge nebo Děčínskou kotvu.

11. 5. 2023

Slavnosti startují již tento víkend

Již tento víkend začínají tradiční Městské slavnosti Děčín, těšit se můžete na pestrý program. Po celý víkend bude zámek žít Historickým trhem májovým, který přenese návštěvníky zpět do doby vlády Přemyslovců. Mariánská louka bude zase patřit sochařům a tématem letošního ročníku je výroba betlému do Křížové ulice. Den plný zábavy pro celou rodinu Mladé Labe zažijete na Smetanově nábřeží.

10. 5. 2023

Via ferrata bude ve dnech 15. - 19.5. uzavřena

Kvůli opravám uvolněného skalního bloku bude via ferrata na pět dní nepřístupná.

5. 5. 2023

Do Divoké soutěsky s novým shuttle busem

Letošní sezóna v soutěskách přinesla řadu novinek, a to především kvůli uzavření Edmundovy soutěsky a přilehlých turistických tras kvůli loňskému požáru. Stále se však můžete vydat do soutěsky Divoké. Při plánování výletu lze využít nový shuttlebus, který vás odveze na výchozí místa.

24. 4. 2023

Hřebenovka Českým Švýcarskem se otevírá veřejnosti

Již zítra, tedy v úterý 25.4., bude slavnostně otevřena nově vyznačená Hřebenovka Českým Švýcarskem. Symbolické otevření proběhne od 12:00 u Hřebenové boudy na Sněžníku ve spolupráci s Ústeckým krajem a Klubem českých turistů.

19. 4. 2023

Tématem letošních Sochařů Děčínu je Betlém do Křížové ulice

Mariánská louka se o víkendu 13.5 až 14.5. stane opět po roce prostorem, kde se z kusů dřeva stanou pod rukama sochařů a řezbářů umělecká díla. Letošním tématem je Betlém, který bude o Vánocích zdobit Křížovou ulici.