Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Kultura

Zábava

Živá Křížovka

Živá Křížovka je projekt, kterým chceme zpestřit kulturní život v Děčíně. V roce 2024 se na vás těšíme od 15. 5. do 25.9.

Zahájení turistické sezóny 2024

Opět zahájíme turistickou sezónu na Smetanově nábřeží, kde budou opět stánky s prezentací atraktivních turistických cílů, občerstvením i lokálními produkty. Nebude chybět doprovodný kulturní program.

Únikovka:Útěk ze zakletého města

Dokážete se proplést městskou džunglí Děčína? Online úniková hra je určena pro děti i dospělé. Prozkoumejte krásy města, řešte hádanky a odhalte tajemství. Interaktivní zážitek plný dobrodružství a spolupráce. Skvělá zábava pro celou rodinu!

Podmokelský pivní októbrfest

Podmokelský pivní októbrfest je dvoudenní festival piva na Husově náměstí. Kromě nabídky pivovarů a občerstvení je po celé dva dny připraven bohatý hudební program.

Kulturní program

Program akcí v Děčíně.

Městské slavnosti 2024

I letos budou květen a červen patřit městským slavnostem.

Tyršův Děčín

192 let od narození jednoho ze zakladatelů Sokola Dr. Miroslava Tyrše a zároveň 162 let od založení Sokola - dvě významná výročí se budou oslavovat v polovině září od pátku do neděle 20. až 22. září 2024 v Děčíně.

Dřevosochání

Tradiční akce v Děčíně pod zámkem - Sochaři Děčínu, má vždy nejen zajímavý doprovodný program, ale i skvělé jídlo. Koná se každoročně v květnu v rámci Městských slavností Děčín.

Kino Sněžník

Kino Sněžník je jedno z nejmodernějších kin v republice.

Divadlo

Městské divadlo Děčín obyvatelům města i přijíždějícím návštěvníkům nabízí pohostinská profesionální divadelní představení (činohra, opera, opereta, balet) a koncerty vážné hudby (komorní i symfonické).

Městská knihovna

Městská knihovna se pyšní moderní budovou postavenou přímo pro potřeby čtenářů.

Vánoce 2023

Létající andělé, zpívající strom či betlém Stejně jako loni se hlavní vánoční program odehraje před městskou knihovnou. Chybět ale nebudou trhy na Husově náměstí nebo oblíbené středeční zpívání. Letošní novinkou bude betlém v Křížové ulici.

Cesta za pokladem

Tip, jak zabavit svoje děti v rámci obce – vydejte se s námi na Cestu za pokladem.