Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Raftem po řece

Vyzkoušejte si, jaké to je být kapitánem malé loďky s vlastní posádkou. Zábavu a dobrodružství nabízí půjčovna nafukovacích lodí, raftů a paddle boardů.

Proplujte krajinou unikátního Labského kaňonu, nechte se unášet plynulým tempem řeky, zamávejte soše svatého Vojtěcha a vychutnejte si pohled na pískovcové masivy. Klidná voda je vhodná pro vodácké začátečníky i rodiny s dětmi, velké rafty jsou ideální pro větší skupiny. To vše samostatně nebo v doprovodu zkušeného instruktora. Výlet lze kombinovat s dalším sportovním vyžitím, půjčovna zajistí dovoz kol nebo in-line bruslí do cílové stanice.

Chcete si vyzkoušet také paddleboarding? Na širokém a klidném Labi se nemusíte obávat. Naučíte se ho ovládat vcelku jednoduše a můžete se vydat majestátním labským kaňonem a obdivovat pískovcové stěny Českého Švýcarska.

0

V případě zájmu se můžete plavit dál po Labi do turisticky oblíbených obcí Dolní Žleb, Hřensko a také za hranice do Schmilky či Bad Schandau.

Při dobrém stavu vody vyzkoušejte živější a divočejší dolní tok říčky Ploučnice. Anebo si na Labi uspořádejte zajímavou firemní akci či školní dobrodružný výlet.


Kontakt *

Active point Děčín
Labské nábřeží 1716/33, 405 02 Děčín 2
Tel.: +420 724 006 865
GPS: 50°46'47.5"N 14°12'20.3"E
http://www.active-point.cz/

* placená inzerce

Fotogalerie

Díky Vašim příspěvkům lze Děčín obdivovat i online. Tagujte fotky na Instagramu pomocí #idecin a my je tu rádi ukážeme.