Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Jízdenka Labe-Elbe

Na celém území Ústeckého kraje i části příhraničního Německa platí výhodná jízdenka Labe-Elbe. Tato jízdenka vám umožní na jeden den cestovat jakkoukoliv hromadnou dopravou v Ústeckém kraji, části Saska, v Drážďanech a v okolí Míšně, včetně jí samotné. Jízdenka tak platí na všech přeshraničních autobusových i regionálních vlakových spojích a také pro přívoz z Hřenska na nádraží Schöna, případně pro mimořádné lodní plavby z Ústí nad Labem přes Hřensko do Bad Schandau (lodní linka číslo 902).

Jízdenka Labe-Elbe

Celodenní jízdenka Labe-Elbe platí od jejího zakoupení do 04:00 hodin následujícího dne. Jízdenky zakoupíte buď na pokladnách vlakových dopravců na území Ústeckého kraje, ve vlacích spadajících pod Dopravu Ústeckého kraje, v předprodeji smluvních autobusových dopravců nebo přímo u řidičů zelených autobusů.

Typ vstupenkyDetailCena
Labe-Elbe 1+2 1 osoba bez omezení věku + 2 děti (do 15 let)340,- Kč
Labe-Elbe 2+4 2 osoby bez omezení věku + 4 děti (do 15 let)470,- Kč
Labe-Elbe Max. 55 osob bez omezení věku700,- Kč
Labe-Elbe jízdní kolo/pes1 jízdní kolo nebo 1 pes100,- Kč

Více informací k jízdenka naleznete na stránkách Ústeckého kraje nebo na webu veřejné dopravy Saského Polabí.

Tip na závěr

Pokud hodláte cestovat spíše po Ústeckém kraji a nikoliv za hranice, můžete si zakoupit pouze jízdenku Dopravy Ústeckého kraje (zkráceně DÚK), díky níž můžete využít všechny typy hromadné dopravy, včetně přívozu Hřensko-Schöna. Jízdenku můžete opět zakoupit na pokladnách vlakových a autobusových dopravců, ve vlaku u průvodčího nebo v autobusu u řidiče. Více informací naleznete na zde.

Fotogalerie

Díky Vašim příspěvkům lze Děčín obdivovat i online. Tagujte fotky na Instagramu pomocí #idecin a my je tu rádi ukážeme.