Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Kempy

Kemp Děčín a cyklostop

Polabí, Děčín

Hledáte levné ubytování v Národním parku České Švýcarsko, v centru města Děčína? Rádi byste blíže poznali nejníže položené město v ČR? Pátráte po zázemí pro své výlety do Národního parku České Švýcarsko a malebné krajiny Labských pískovců? Moderní barevný městský kemp kousek od historického centra města Děčína naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí pro všechny příznivce turistiky a kempování, kteří přijíždějí objevovat krásy Českosaského Švýcarska a jeho okolí obecně.

Web: https://www.kempdecin.cz/cs/

Facebook: Kemp Děčín

Instagram: kempdecin.cz

Kemp Formule
Děčín, Pěší 113, Děčín

Kemp v hotelovém areálu je ideálním místem pro ty, kteří si přejí prožít dovolenou v přírodě a zároveň v blízkosti veškerého komfortu, jenž Hotel Formule ** nabízí. V kempu je vyhrazeno místo jak pro stany, tak i pro obytné přívěsy a karavany. V ceně je zahrnuto užívání sociálního zařízení, parkoviště, dětského hřiště, ohniště a hotelového bazénu. Při ubytování v kempu je také možnost zajistit stravovací služby (snídaně, polopenze, plná penze, výběr z jídelního lístku ). Po domluvě je i možnost ubytování ve velkém Týpí (cca 10 os.)

Web: http://www.hotelformule.cz/

Facebook: Hotel Kemp Formule Děčín

Instagram: hotelakempformuledecin

Camp Pod lesem
Stará Oleška 102, Huntířov

Camp Pod lesem se nachází přímo u přírodního koupaliště Olešský rybník ve Staré Olešce, které je využíváno i ke sportovnímu rybolovu. Leží v nádherné rekreační oblasti Českého Švýcarska v okrese Děčín. Celý areál je oplocený, terén rovný a travnatý. Okolní lesy jsou příležitostí pro vycházky s možností houbaření. Oblast Staré Olešky je ideálním startem pro cyklistické a pěší túry se zajímavými terény pro horolezectví na pískovcových skalách. Camp je vhodný pro rodinnou dovolenou, školy v přírodě, dětské tábory, sportovní soustředění i firemní akce.

Web: www.camppodlesem.cz

Facebook: Camp pod lesem

Autokemp Aljaška

Stará Oleška 134, Huntířov

Autokemp Aljaška leží ve Staré Olešce zhruba 10 km od Děčína. I přesto, že je kemp obklopen lesem, z jeho níže položené části můžete obdivovat klidnou vodní plochu Olešského rybníka. Kemp je tvořen deseti dvoulůžkovými chatkami a dvaceti čtyř lůžkovými chatkami, budovou sociálního zařízení, recepcí, hospůdkou, společnou kuchyňkou, sportovní plochou a dětskými zábavnými prvky. Recepce je umístěna na příjezdu do kempu, kde si návštěvníci domluví ubytování.

Web: https://www.autokempaljaska.cz/

Facebook: Autokemp Aljaška

Instagram: autokemp.aljaska

Autokemp a pension Vyhlídka
Stará Oleška 136, Děčín

Autokemp a pension Vyhlídka se nachází v nádherné chráněné rekreační oblasti Českého Švýcarska v okr. Děčín. Nachází se v klidné oblasti za Olešským jezerem, které nabízí možnost koupání a je zaměřen převážně na rodinnou rekreaci, pořádáme zde ale i firemní akce, soukromé párty a oslavy. Oblast Staré Olešky je přirozeným startem pro cyklistické i pěší túry k poznávání krás Českého Švýcarska, s vhodnými terény pro horolezectví na pískovcových skalách. Okolní lesy jsou také dobrou příležitostí pro rodinné a turistické vycházky s možností houbaření.

Web: https://www.pension-vyhlidka.cz/

Facebook: Pension Vyhlídka

Autokempink Česká Brána

Stará Oleška, Huntířov

Autokemp se nalézá v krásném prostředí Olešského rybníka. Ze dvou stran je obklopen lesy. Nedaleké rybníky skýtají možnost rybolovu. Autokemp je nedaleko Národního parku České Švýcarsko. Otevřeno od dubna do září

Web: https://www.ceskabrana.cz/

Facebook: Autocamping Česká brána

U Ferdinanda

Srbská Kamenice 148, Srbská Kamenice

Kemp U Ferdinanda se nachází v samém srdci národního parku České Švýcarsko a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě. Svou polohou a zaměřením nabízí možnost oddychu i aktivní dovolené. V okolí najdete spoustu cyklostezek a turistických tras. K dispozici kromě standardních služeb kempu je hřiště na beach volleyball, travnatá plocha vhodná pro míčové sporty, několik tábořišť a vodní nádrž, která přijde vhod v letních měsících.

Web: https://www.kemp-u-ferdinanda.cz/

Facebook: Kemp u Ferdinanda

Instagram: kemp_u_ferdinanda

Kemp a koupaliště Jetřichovice

Jetřichovice 94, 407 16 Jetřichovice

Kemp se nachází v krásném prostředí Národního parku Českého Švýcarska. V areálu kempu je přírodní koupaliště, malé dětské hřiště, pingpongový stůl a volejbalové hřiště. Nedílnou součástí kempu je i malá restaurace, kde se budete moci občerstvit, ale také pochutnat denně na teplém jídle – výběr z několika možností hotových jídel, polévky. V objektu se nachází 4 chatky a mnoho možností na stanování či kempování s obytnými vozy či karavany. Autobusová zastávka je 5 minut chůze. Poblíž jsou turistické cíle jako Dolský mlýn, Šaunštejn, Mariina vyhlídka nebo vzdálenější jako jsou například Soutěsky, Děčínský zámek s krásnými zahradami, ZOO. Nově kemp spolupracuje s agenturou na zážitky, půjčovnou kol, koloběžek, raftů Active point Děčín.

Web: www.kempjetrichovice.cz

Facebook: Kemp a koupaliště Jetřichovice

Kemp Vysoká Lípa

Vysoká Lípa 1, Jetřichovice

Hledáte něco v srdci Českého Švýcarska, ale jde vám hlavně o přírodu a večer chcete prostě složit hlavu v suchu? Kemp se nachází na nástupních stezkách ke všem krásným místům Českého i Saského Švýcarska. Čeká vás pohodová restaurace, 45 chatiček, hřiště, místa pro stany i karavany, parkování a bezstarostné výlety po okolí. Třeba na pohádkový Dolský mlýn. Ubytovací zařízení turistického typu v srdci Národního parku České Švýcarsko. Nově jsou k dispozici dva bazény se solárním výhřevem. Nabídka ubytování v pokojích na hlavní budově, v chatkách či ve vlastním karavanu, obytném voze či stanu.

Web: https://www.kempvysokalipa.cz/

Facebook: Kemp Vysoká Lípa

Kemp Mezní Louka

Hřensko, Mezní Louka, 40717

Autokemp se nachází v osadě Mezní Louka, cca 5 km východně od obce Hřensko. Je ideálním výchozím bodem pro výlety k největším turistickým atrakcím národního parku (Pravčická brána, soutěsky Kamenice) i do celé oblasti Českosaského Švýcarska. Mezní Louka je křižovatkou turistických tras, prochází tudy cyklotrasa a státní silnice, nachází se zde autobusová zastávka.

Rezervace: 412 554 090

Caravancamp COUNTRY HOUSE Tisá

Tisá 538, Tisá

Areál Country House Tisá je součástí areálu Resort Tisá, který se nachází v oblasti Labských pískovcových stěn. Dominantou této oblasti je skalní město v obci Tisá a Děčínský Sněžník. Tato oblast je považována za vstupní bránu NP České a Saské Švýcarsko. Lůžková kapacita penzionu je 12 až 21 lůžek. Dále lze využít 4-6 stání pro karavany nebo obytné vozy, 4-6 míst pro stany (k dispozici je sociální zařízení umístěné v budově penzionu). Kapacita společenské místnosti je cca 25 osob. V areálu je venkovní sauna a přírodní koupací jezírko.

Web: https://countryhousetisa.cz/

Kemp Pod Císařem

Ostrov 10, Tisá

Autokemp Pod Císařem. Ideální pozice na rozhraní Českosaského Švýcarska a Krušných hor, na hranici s Německem z něj činí skvělý výchozí bod pro pěší výlety i cykloturistiku. Ráj horolezců. Možnost koupání v místě.

Web: https://www.podcisarem.cz/cs/

Facebook: Autokemp pod Císařem

Instagram: podcisarem

Resort Dymník - kemp

Výletní 775, Rumburk

Pozemek s kempem se nachází na kopci zvaném Dymník, na jehož vrcholu se tyčí rozhledna stejného názvu. Nachází se v areálu, kde je stylová restaurace a také fotbalgolfové hřiště. Zajisté se zde přes den nudit nebudete a na večer si můžete užít romantickou podívanou při západu slunce. Dobrou noc a dobré ráno vám popřejí srnky a zajíci. Nejvíce vás nejspíš ale uchvátí noční klid v přírodě daleko od civilizace. Kemp se nachází na louce s krásným výhledem, k dispozici toaleta, pitná voda, umývárna se sprchou.

Web: https://www.dymnik.cz/,

https://www.bezkempu.cz/181

Facebook: Resort Dymník

Camp Valdek

Na Poustce 263, Rumburk

EKO Farma Camp Valdek je ubytování rodinného typu, který leží v nádherné přírodě Českého Švýcarska s možností spousty sportovního a turistického vyžití, cca 3 km za Rumburkem ve směru do Šluknova. Rozloha kempu – 23 000 m2 nabízí ubytování v apartmánu se čtyřmi dvoulůžkovými pokoji, ve zděných chatkách s koupelnami, karavanech či stanech. Pro stravování slouží restaurace v areálu nebo je zde možnost využití společné kuchyňky. V areálu je mnoho sportovního vyžití jako tenisové kurty, volejbalové hřiště, Ping- pong, fotbal,koupání, vyjížďky na koních, ruské kuželky. Vybavení pro děti jako prolézačky, houpačky, trampolína, pískoviště… V areálu je menší farma s domácími zvířátky.

Web: http://www.farmavaldek.cz/, https://www.dokempu.cz/

Facebook: Eko Farma Valdek

Kemp Šluknov - De Regenborg

Rumburská 718, Šluknov

Kemp Šluknov nabízí velkorysý prostor k postavení vlastního stanu či umístění karavanu nebo obytného automobilu, a to včetně přípojky elektrického proudu. Další možnost představuje pronájem zařízeného stanu nebo chatičky, v obou případech o kapacitě až 6 osob. Komfortní ubytování pro 8 osob pak najdete v apartmánu. Součást přírodního areálu tvoří také několik hřišť, mimo jiné dětského či na plážový volejbal. Rybník vhodný ke koupání leží přímo na okraji kempu, k dispozici jsou i místa pro táborák nebo grilování. Neplacené připojení k Wi-Fi funguje v celém areálu. Za domácího mazlíčka je účtován přiměřený poplatek. Nechybí ani dostatečný počet parkovacích míst.

Web: https://kempsluknov.cz/

Fotogalerie

Díky Vašim příspěvkům lze Děčín obdivovat i online. Tagujte fotky na Instagramu pomocí #idecin a my je tu rádi ukážeme.