Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč.Aktualizovat prohlížeč nyní

Bistro Nad Ferratou

Kde se občerstvit po zdolání ferraty, výšlapu na Pastýřskou stěnu, nebo po nordic walkingovém pochodu? Jedině v našem bistru nad ferratou, které se nachází přímo v budově zámečku na Pastýřské stěně.

Otevřeno je od června do konce srpna denně (možné jsou změny otevírací doby pro nepřízeň počasí, vždy je možné se o nich dočíst na facebooku Děčín pro turisty, či napsat dotaz do zprávy na tento fb profil)

Otevřeno je vždy od 10:00 do cca 19:00 a v nabídce najdete mimo jiné děčínskou kávu, pivo Falkenštejn z Krásné Lípy, děčínské pivo SEVER, zmrzliny, drobné občerstvení a limonády a čaje dle nabídky.

K pivu, nebo jako malé občerstvení, si můžete dát například utopence s chlebem, nakládaný hermelín, tortilla chipsy, nebo tradiční párek v rohlíku.

Dále na grilu můžete zkusit grilovaný hermelín se salátkem, bavorskou klobásu, nebo quesadillu kuřecí/vepřovou/vege.

Jako sladkou tečku máme churros z odpalovaného těsta se zmrzlinou, nebo švestkový koláč.

V nabídce nápojů nechybí oblíbený Aperol Spritz, portugalské rozlévané víno, Crodino Spritz (nealko), různé druhy Birellu, ale také třeba kvalitní rum a gin.

Platit je možné pouze v českých korunách, nebo platební kartou. Eura nepřijímáme.

Příjemné posezení a zázemí pro děti přímo láká k odpočinku na tomto skalním ostrohu na levém břehu Labe, to vše doplněno úžasným výhledem na celý Děčín.

Fotogalerie

Díky Vašim příspěvkům lze Děčín obdivovat i online. Tagujte fotky na Instagramu pomocí #idecin a my je tu rádi ukážeme.